Diskuze

Datum 05.11.2009

Vložil Arna Skalická

Titulek Re: Upřímnou soustrast

Odpovědět

Výžený pane Jane, proč nesdělíte celé své jméno, nebo máte strach osobně ze mě.Tak jako chlap za nic nestojíte ,spíš zbabělství. Viděli jste reportáž supr, jen jedinný člověk šel za kameru a to pani Řezáčová. Věděla co se tu děje ,protože jsem osobně k ní posílala syna aby se mu nic nestalo .Proč aby ho nezbil, ale ani to se dnes neřeší. Její projev byl dostačující.
Máte pocit, že bych si dělala modřiny po tváři jak uvedla. Rozhodně né.Pokud mi přejete upřímnou soustrast proč pani a pan Řezáč neotevřel 22.9.2009 kdy jsem zachraňovala maminku syn volal rychlou,
pak zvonil na Řezáčovi, máte pocit, že by jsme měli zášť,když jde o život člověka,který nikomu neublížil a pani Ťezáčové naopak pomohl, je smutné že mámu držím přes půl hodiny na dechu i s tepem pak dýchám a syn dostává vynadáno od dispečerky ,že hned nepojedou a jsou u Kauflandu, ano maminka mi umřela,netroufla jsem si dát do skleněné vitríny ani parte. Na schůzi jsem prosila, že nechci válčit a Řezáčům nabízela smír. Ano pro Vaši potěchu
a radost zůstali jsme sami . Dbes není doba,že si lidi pomůžou . Nemíním Vás soudit,jako vy mne a urážet,neznáte pravou situaci .To že se člověk někdy pohádá je běžné všude když s něčím nesouhlasíte.Pani Řezáčová viděla kopance do žeber,kdy já syna bránila?
Asi ano, byla svědkem,kdy mne známý vyrazil i se dveřma a já synovi sdělovala utíkej k Řezáčům ať se ti nic nestane.
Ano máma mi umřela, neudržela jsem ji
ale do 5 minut tu byl pohřebák byznys.
Nejsem cvok,jak chtěl docílit partner, vyhazovala jsem ho ale on měl duplikát a stále se vracel, přebíral důchod a peníze ty jsme neviděli .Tohle jsem policii hlásila
a prosila o pomoc mají známé .
Nevím kdo jste ale dík, že jste mi připoměl nedávné umrtí maminky ,která schází, kdy jsem hlavu měla na její ruce a brečela, bála jsem a syn též, máma už nepohladí . Ano byli jsme svině,krávy,kurvy
čubky, syn čurák Vám dík pane neznámý
Chcete byt, tak si pro něj přiďte a nás dejte do blázince aby jste zřídil zákony jako komunisti. Ale soudit lidi podle věku
je chabé nejsem bába ale normální máma,
která dochovala maminku. Nebojte tady se nezcvoknou je jiná doba a dík za to, že jste mi pomohli s mámou,která celý život dělala ve zdravotnictví a lidem pomáhala.
Dík za nepochopení a neobjektivitu proč vám lidi neřekli, že syn je po operaci mozku a nechodil, kdo pomoh mamka a pani doktorka . Neznalost neomlouvá
Dík za vaši falešnou upřimnou soustrast.
Máma bude scházet dík pane neznámý

Datum 05.11.2009

Vložil Arna Skalická

Titulek Re: Upřímnou soustrast

Odpovědět

Pravdu si zjistěte u tiskového mluvčího
ten ji zná a asi by jste hodně vycouval. Nejen že jste zbabělec uvést jméno ale
kauzu neznáte a do blázince běžte vy aspoň vás naučí, že se máte představit
a hlavně, nebýt útočný na někoho druhého,který to nezpůsobil. Zbabělče-běž se léčit maj volnou postel