Diskuze

Datum 05.11.2009

Vložil Arna Skalicka

Titulek tiskový mluvčí

Odpovědět

Dnes jsem hovořila s tiskovým mluvčí, a den předem s pani Pokornou.
Informace o hospodaření na vývěsné tabuli být musí i výměr a kolik za 1m2.
Bohužel neznal celou souvislost .Před 5ti lety tam žádáte uveřejnitk koně ale že letos na mne pan Řezáč poslal policii i do bytu je tabu a že jsme jednali přes přestupkovou komisi. Tak už chápu to může jen pan Řezáč a vy pane Poduška zveřejňujete. No co se od Vás dalo čekat.
Pokud pan Špička na mě vyjede v den úmrtí mé maminky i kvůli půdě,že jim to nechám,musí říci cenu ale tržní,je tržní ekonomika a to potvrdil i tiskový mluvčí.
Hledat na vašich webových stránkách nic nebudu .Plácáte nesmysly a obviňujete lidi.
Bohužel to nebyl první výpad začínali slovní a měl jste si to vyřídit s pani Mašatovou,já měla starostí dost .No vaše útoky i přes diskuzi je trestný vy jste tu rok ano máte koupenou prodejnu a prostory .Osobní hovor je osobní hovor
a vy stále porušujete lidi v bytě.

Datum 04.11.2009

Vložil Ivan Ulganov

Titulek Milostivaja pani Skalicka

Odpovědět

Milostivaja pani Skalicka,
Što vy zděs napisala ja nemogu ani čitat. Eto samoj balšoj blabol, ktory nemat hlava ily patu. U vas niet jediny argument. Ja očeň divit ljuděm, co s vama byvajů v dome, že s vama eščo gavarju. Po prečitani vsjoch članku, je uprímno litovat.
Vsjom obyvateljom domu preju balšoje nerv.
Ume razrešenije: Zdali u vas dome budut problema, ja v panidelnik chodit v bank a vzit ma uspora a pakupit vaš krasivij dom.
Ja vas zdravit
Ivan Ulganov (Karlovy Vary)

Datum 05.11.2009

Vložil arna Skalicka

Titulek Re: Milostivaja pani Skalicka

Odpovědět

Gratuluju já jsem v česku a ne v rusku
panRezáč vám dal typ, fajn asi by jste ho nezaplatil a nevíte oco tu jde. Jak víte jaký byt mám a jakého typu, úspory vám na to stačit nebudou ale hec je to dobrý
dík za pobavení.

Datum 05.11.2009

Vložil Skalicka

Titulek Re: Milostivaja pani Skalicka

Odpovědět

Je zvláštní, že čtete co se hodí, to, že jsem napsala, že válčit nechci a nikdy nechtěla.
Ale v tom případě nesmím mít názor či se zeptat to jste nějak přehlídl pane Ivane.
Mám postiženého syna a měla jsem ležící mámu jak jste chlapi k napadání, ale že tu mám vážně nemocnou mámu a syna to dnes není a hlavně se to nenosí Pomoc
ale pani Řezáčová to obsáhle rozvedla tak to policii bude stačit,šetřili bití, krádež
ale gratuluju Vám jste muž činu

Datum 05.11.2009

Vložil Skalicka

Titulek Re: Milostivaja pani Skalicka

Odpovědět

Jo když chcete koupit celý dům, vy odborníku, tak se řádně informujte o pravdě u tiskového mluvčího. Já je k životu nepotřebuji vy odborníku na ruštinu nebo co to máte za jazyk. Zjistěte si pravdu přímo u tiskového mluvčího Nazdar Ivane

Datum 28.11.2016

Vložil dykovec

Titulek Re: Milostivaja pani Skalicka

Odpovědět

jo jo jo držím palce

Datum 04.11.2009

Vložil arna.skalicka

Titulek p.Poduška

Odpovědět

Žádám Vás jako revizora, aby mi do schránky bylo dáno hospodaření domu, fond oprav, investice,které se plánují,komu faktura je proplacena za práce ,bohužel mám přístup na vaše videa a na diskuzi,
Jako majitel bytu a spoluvlastník podílů mám nárok vědět o plánech. Pan Hykš věděl o prodeji půdy,kdy se bránit nebudu
bohužel zamezení a nevyvěšení řádně do vývěsné tabule je zákonem daný, Pokud jste se ustanovil jako jedinný revizor místo tří, bylo by dobré aby jste tyto zásady dodržoval. Do jiných složek se nedostanu
a heslo mám zmražený. Bohužel jste použili
můj osobní email, bez souhlasu, videa máte hezké ,ikdyž převážně čerpáte z ciziny . Nikoliv z domácího prostředí. Již bych si zásadně rozmyslela vám v nočních hodinách otvírat . Snažila jsem se pomoci
za Vaše né první útoky děkuji. A to jsem vás zvala do bytu
aby jste mi to na mém počítači ukázal. Vaše rozčilení bylo tak silné,že pochybuji zda jste si byl vědom obsahu co říkáte
vy jste byl útočný já nikoliv. Vy si vložíte co chcete, já to neumím a nevadí mi to. Jsem obyčejná máma, které umřela maminka bez lidské pomoci a bála jsem se o syna.
Když byl vezen rychlou a já jela za nimi.
A vy jste se do mě ještě pustil. Ano jsem z těch,která sdělí veřejně nesouhlas ,kde měla Vaše přítelkyně tehdá stav hospodaření,když jsem chtěla ukázat na chyby či vysvětlení. To se zde nepraktikuje.
Ale jste chlap tak proč by jste neútořil na ženskou,která oponuje. No všechna čest.

Datum 04.11.2009

Vložil Jiří Poduška

Titulek Re: p.Poduška

Odpovědět

Dobrý den,
veškeré informace ,které požadujete jsou na stránkách našeho webu.Přístupová hesla byla všem zaslána a všichni se dostanou kam potřebují.Pokud se nemůžete dostat na tyto informace kontaktujte jednatele domu pana Peteleho nebo pana Řezáče, pošle Vám znovu hesla.Nechodíte na schůze domu,pak nemůžete vědět co se v domě děje.Proto jsou tyto stránky.Dále si prosím ověřte co je zákonem dané a co né.
přeji hezký den
revizor Jiří Poduška

Datum 04.11.2009

Vložil Arna Skalicka

Titulek Re: Re: p.Poduška

Odpovědět

Omlouvám se za obtěžování ale hesla,které jste mi zadal se automaticky vymažou. Mám opravdu jen přístup do diskuze i se svými chybami. Do žádného webu se neumím dostat ,neumím to a nestydím se .zápisy,finance a další je tedy pro mne tabu. Na schůze,které byly dvě jsem nemohla dorazit,1x kvůli úrazu a za druhé umřela mi maminka ,který věděla, že bohužel dnes už nikdo nepomůže .
Prosím o doklady hospodaření,komu jsou faktury placeny,jaké práce se budou provádět a cenu za půdu. Nezlobte se ale nebudu prodávat věc,když neznám cenu
za 1m2, půdu prodám ale cenu musím znát. Nebo vy by jste kupoval auto a cenu neznal? Od doby co tu byl bohužel u mě občas tento muž jako dráp začalo být zle a já válčit nechci.Jsem unavená .Chci aby kluk měl klid a byl štastný Skalická

Datum 05.11.2009

Vložil Skalicka

Titulek Re: Re: p.Poduška

Odpovědět

Je mi líto, ale hospodaření,FO, cena za 1m2 a další jsem ověřila přímo u tiskového mluvčího a je to zákonem daný. Ve vašich stránkách to hledat nebudu. Doklady jednotlivým nájemníkům maj být odeslány
a vaše hledání ve webových stránkách mě nebaví.Jednatel p.Petele i zástupce p.Řezáč
se samozřejmostí doklady maj odeslat
takže vaše revize selhala , při zřízení stránek neporadíte jak jste uváděl a já dané hospodaření chci mít doporučeně ve schránce vaše známosti mne nezajímaj ani to,že umíte něco vložit na webovou stranku.