Diskuze

Datum 04.11.2009

Vložil Arna Skalická

Titulek TV R1 Vřídlo 3.11.2009

Odpovědět

Je dobře, že vystoupila pani Řezáčová, a proto ćhci aby jste na mě podali žalobu trestní. Zde pani Řezáčová slovně dokázala, že v bytě jsme byli
biti, byl tu hluk,kdy jsem bránila syna a matku .Zřejmě to Řezáčovi vysvětlili špatně s pani Mullerovou na policii, když byly zřízeny webové stránky na které jsem odpověděla. Proč jste vystoupil pane Poduška jen vy, a pani Řezáčová jako koruní svědek , že mám neustále límec a modřiny, a je tu bouchání a křik a hluk .Do které doby tu je klid. od půlky srpna kdy jsem pana Tragana vyrazila .Jo zapoměla teď uvést, že jsem syna vezla po umrtí maminky 3x rychlou sanitou , obtěžuje jí to .Není poprvé kdy dali trestní oznámení Řezáčovi. Vy se posaďte na detektor lži jakjste uvedl,každý ví,že se dá ošálit asi s tím máte zkušenost. Nepředložíte doklady ale sednete si na křeslo ,nevysvětlíte proč to nejde.Ale,že jste se naboural do mého počítače co a kam píši si jistě vysvětlíte a další pan Řwzáč neotevře s pani Řezáčovou synovi dveře aby pomohli byť podruhé volat rychlou při záchraně života. Ale je fakt,že pani Řezáčová to rozsekla, nejdřív Řve Kožíková a je věčně vožralá a já když prosím o pomoc, tak teď to fajn na kameru sdělila. Máte dojem, že si budu dělat modřiny po obličeji to jste fakt nemocný vy a mám dojem, že jsem byla
minimálně viděna Díky a gratuluji za pravdivou otázku, proč modřiny a límec nebo rány tady dost jasně to obsáhla. Mi jsme nic nebourali
jako nový majitelé jen zde dokázala, že zde probíhalo domácí násilí a nikdo nepomohl. Dnes není demokracie pane Poduška ale kdo co urve
tak ten vítězí. A když jste přišel do domu tak by jste zdravil ale pani Mullerová vás zpracovala a tak jste nezdravil, při podpisu parkoviště jste se málem rozplynul . Žalobu podejte ,urážet se nenechám . Nemocná nejsem tak jedině od Vás. Jo každopádně si nezmrzačím do černa tvář
a žebra a nezdrhnu a v sobotu se musí volat městská policie, neboť v intervalech zvoníte a jste přistižen. Jste zbabělec,který si myslí
že mě zvonkem zdeptá . Mýlíte se to můžete praktikovat možná v Chodově ale pro mě jste nula zdar ty chudinko Skalická

Datum 04.11.2009

Vložil Jiří Poduška

Titulek Re: TV R1 Vřídlo 3.11.2009

Odpovědět

Vážená pí Skalická

Mě je úplně jedno co si myslíte a co píšete pro nás je směrodatné že jste kontaktovala redaktora a řekla mu že jsem Vás fyzicky napadnul což je nehorázná lež,dále že mám zájem o půdu což je další lež a Váš byt mě je ukradený,každý rozumný člověk ví že pokud je psán na Vás nemohu si na něj činit nárok právně to nelze, takže další lež.Ostatně na schuzi nájemníků jsem jasně řekl že můj podíl prodávám tak jako většina.Pokud se tak nestane je mě to jedno.Dále jste kontaktovala televizi Prima a zde řekla věřejně že jsem Vás napadnul což je nehorázná lež.Policie tu byla v pátek a také v sobotu proč mě nekontaktovali?Trestní oznámení jste dala na svého partnera že Vás napadl tak trochu v tom máte zmatek.Ostudu děláte sama sobě,jelikož každý již ví o co tu jde.Pokud se chcete soudit prosím je se rozhodně soudu nebojím já narozdíl od Vás mám svědomí čisté.Doklady si dejte dohromady, jelikož je budete opravdu potřebovat,při prokázání že jsem Vás napadnul.Nevíte co říkáte televizi řeknete že jsem Vás napadnul venku a novinám zase že na chodbě,takže si to srovnejte,aby jste u soudu neplácala hovadiny.Rozjela jste vysokou hru a mám pocit že Vám vaše IQ nedovolí pochopit jaké to to bude mít následky.Dále nevím a neznám žádného pana Tragata nebo Tragana mě je uplně fuč s kým žijete a kdo Vás okradl.To s panem Holoubkem jsem si přečetl na internetu někdo mě to poslal je to veřejně přístupný dopis od Vás.To je ten blábol né co napsal novinář.A né že jsem Vám ho vzal s počítače další hovadina.Dále již nemá cenu cokoliv psát ,dle mého názoru a nejen mého jste nemocný člověk a potřebujete pomoc,protože jen nemocný člověk si dokáže sám ublížit.Je neuvěřitelné kam až jste ochotná zajít.Já na Vás žalobu dávat nebudu nestojíte mě za tu námahu je mě Vás naopak líto.

přeji hezký den

Datum 04.11.2009

Vložil Arna Skalica

Titulek Re: Re: TV R1 Vřídlo 3.11.2009

Odpovědět

Je mi líto ale já jsem nic na internet veřejně nedávala. Sama jsem vás informovala, že s internetem neumím.
Vy ho neznáte ale ano Vaši přítelkyni byl sympatický a jevil se jí jako velmi hodný člověk.Jmenovala jsem jen jméno,já policii známou nemám ale on ano.Mám to jinde
vysokou hru nehraju a nemám zájem a kdo Vám to poslal, tak jedině jeho sestra
nebo švagr,jsou v udávání dobří. No je zvláštní, že pani Řezáčová horlivě mluvila
no dobrý typ . Jste tu rok a víte vše. Na stránky se nedostanu a po akci pochybuji,
když ani Řezáčovi neotevřeli synovi kvůli babičce, že zrovna oni budou pomáhat.
Tady jede každý sólo Do novin jsem volala a je jim jedno jak to napíšou hlavně aby to zaujalo a MF Dnes je bohužel nejvyhlášenější bulvár.Bohužel stále urážíte ,Pane Poduška chápu váš chaos ale u mne policie nebyla ,umřela mi máma
a vy jste jak hyena.Proč nevyvěsíte veřejně cenu za půdu, nebráním se odprodeji ale nic nevím a po úmrtí, nezlobte se já mezi lidi nechodim.Proč
právě proto aby mi neubližovali třeba jen slovně. Proč jsem nemohla vyvěsit PARTE
Tabule je jen pro Vás a pana Řezáče?
jste revizor a v dané smlouvě jsou stanoveny tři . Když už je jeden mne stačí
říct cenu ,pokud nezdělujete informace bohužel ani na schůzi o ceně neuvedete ji
je problém vy jste revizor né já. Vy kontrolujete věci .Kdybych chodila na schůzi jste jak hyeny, vysvětlete a není potom problém ale vy nesdělujete a do
hospodaření se nedostanu .Jsou to vaše stránky,které mě jsou přípustné jen na diskuzi. Skalická

Datum 04.11.2009

Vložil Karlovarák

Titulek Re: Re: Re: TV R1 Vřídlo 3.11.2009

Odpovědět

Já na to nemám už nervy co to tu plácáte odkaz zde.

https://ceskydomov.cz/karlovarsky-kraj/clanek/hejtman-novotny-chci-odpovidat-lidem-na-otazky

Vždyť jste ho napadla že vám to sebral s počítače sama se přiznáte že je to vaše.Pak to zapřete.Tak to psal asi ten hejtman sám.Nechápu že je na vás ještě tak slušnej.

Datum 05.11.2009

Vložil A.Skalicka

Titulek Re: Re: Re: Re: TV R1 Vřídlo 3.11.2009

Odpovědět

Kdo jste, proč ne Vaše osobní jméno zase zbabělec, nebo jiné,jste pošetilý, tak proč můj známý neplatil alimenty, jak je možné, že sedával u počítače.Děláte hon na ženskou s klukem .Že Vám není hanba
já čas tafy na lidi neměla a měla nemocnou mámu a bohužel můžu Vám to zdokladova neměla nárok ani na pleny.
Vy by jste dal rodiče do ústavu ale mi měli jen tu mámu Já jsem nesdělila, že mi někdo sebral s počítače vy jste opravdu mimo dění ,nechcete taky můj byt jak mi někdo napsal? Máte dojem,že lidem ubližuji
rozhodně né a za chyby se umím omluvit nemám ješitné EGO no vždyť v´m vystoupila na Vřídlo pani Řezáčová-jehovistka opravdu upřimná odpověď.
Bohužel jste se zmýlil neumím psát do webových stránek. Jen zbabělci neřeknou své pravá jména a útočí aniž by znal opravdu důvod a jak se co stalo. Teď jste se přidal k lidem,který se snaží vyštvat mě z domu .Já vás k životu nepotřebuji a
Vaše anonymní plácani z neznalosti věcí také ne. Dělám chyby? Dělá je každý jen je umět přiznat a to vy neumíte jen napadnout. No to umí jen chlap a ještě zbabělý.

Datum 05.11.2009

Vložil Skalicka

Titulek Re: Re: Re: Re: TV R1 Vřídlo 3.11.2009

Odpovědět

Tak se nevměšujte co neznáte, teď jsem mluvila s tiskovým mluvčím a ono je to hodně jinak, tak si to ověřte u něj.Neznámý

Datum 05.11.2009

Vložil Skalicka

Titulek Re: Re: TV R1 Vřídlo 3.11.2009

Odpovědět

Je vidět, že hobby pracuje, čekáte diskuzi a vytváříte ji asi sám nebo někdo ze známých. Diskuze je užitečná
Ale pro mne je důležitý hospodaření domu, fond oprav, služby,kdo je prováděl a komu
Nevěříte, POTVRDIL TO TISKOVÝ MLUVČI
a doklady chci mít každý měsíc. A chci znát cenu půdy za 1m2 to též potvrdil.
Radí přítelkyně ale hloupě,vždy letíte na tu nepravou blázne.

Datum 05.11.2009

Vložil Skalická

Titulek Re: TV R1 Vřídlo 3.11.2009

Odpovědět

Pane Poduška,
Ze zákona to mají dostat nájemníci i do schránek, ikdyž fungují domovské stránky a jiné. Žádám Vás již podruhé.
Pravidelně každý měsíc doporučeně hospodaření domu, FO, plány investic
nebo pro výbor a revizora je to obtíž?
Nemusím na schůzi neboť mne přehlasujete, snažila jsem důvod mé neúčasti zdůvodnit a máte možnost si to ověřit - NELŽU - já vaše webové stránky fakt nepotřebuji. Sedněte si na detektor lži ale mě dávejte řádně podklady io komu je faktura placená. Na smír a aby byl klid jste nepřistoupil jako pan Řezáč na schůzi a na svůj názor mám nárok až mi ho vyvrátíte a zdůvodníte , neubližiji děláte to vy já za pani Mašatovou, která vám neotevřela nemohu já se to snažila vám sdělit ale Vaše rozčilení bylo příliš silné a za názor pani Mašatové nemůžu. Nebo jsme v komunismu mlč a drž hubu - vy jste to psal a policie ani neznala výraz RVHP, žijete opravdu ve zvláštní době. Prodejnu vám nezávidím a neupřu,že ji máte pěknou
ale když jste nabízel radu tak jste tak neučinil. Do stránek nic vkládat neumím
a nestydím se za to.¨

Datum 04.11.2009

Vložil Arna Skalicka

Titulek výbor

Odpovědět

Pane Poduška,

já tento blábol nepsala ani nediktovala,pan Duchoň, chtěl udělat senzaci a vy jste na to přistoupil. Nejsem typ abych se mrzačila a sebevraždu určitě páchat nebudu,pouze se vám tady vyhýbám. Posměch zda udělám překlep je vaši vizitkou .Veškeré doklady dávám právníkovi,neboť jste zasáhl .Pokud jsem vypadla z českého jazyka a správného slovosledu .Dotkl jste se mé mámi ,kdy Řezáčovi byli doma a synovi neotevřeli

mám dojem v tomto jde zášť stranou.

Nelhala jsem a doklady můžu předložit

Co se týče pana Holoubka mám doklad,

a potom v tomto případě to máte od pana Tragana, a spoustu jiných informací,když nám vykradl byt .Vy jste nabídl pomoc a při nočním zvonění a rozčilení,které nepatřilo mě jste mi to na počítači neukázal, útočil jste vy nikoliv já. Máte pocit, že někoho pomlouvám rozhodně né ale tím viniká vaše přítelkyně .Počítač jsem vám neupřela ,to že jsem z toho vypadla není ostuda a posmívat se jak znělo na schodech. Vy si sedněte na křeslo detektoru lži,které se dá zmást a já zdokladuji pravé doklady. To že jsem vypadla z profese není ostuda, a vás k životu nepotřebuji nemáte morální zásady. A hlavně jste nic nepochopil,jen zbabělec utíká a troufne si na ženskou.

Bohužel vím o vás své ale oproti vám si zachovám čest a odstup. Vás je mi líto

vám to život vrátí. Skalická

Datum 03.11.2009

Vložil Jan

Titulek Upřímnou soustrast

Odpovědět

Vážení,

to co se děje u Vás v domě je opravdu s podivem. Paní Sklalická by potřebovala cvokaře. Žel, zákony naší republiky tohle neřeší. Tak počkáme až se z té baby zcvoknou všichni - možná dojde i na prezidenta republiky. Ať žije Česká republika - "národ bláznů"

Jan