Diskuze

Datum 14.04.2012

Vložil Skalická

Titulek Re: Vodovodní řád - způsobená škoda

Bohužel k instalatérům již nemám komentář již z důvodů, že odmontovali uzávěr jak jste volal aby se zavřela voda a mi byli bez vody ale bohužel i mi zde měli mokro .Rozbitou koupelnu vylitou kyselinu .Druhá havárka to jasně sdělila a pro mě provedla precizní práci, a voda přestala téct . Je mi to velmi líto ale při noční havárce kdy byla všude voda nám odpojili kličky takže mi jsme byli bez vody a z kohoutků nám netekla voda 2dny Nejsem instalatér a havárka která se dostavila je nekvalitní a práci sfušovali to je má odpověď. Co se týče zavření vody měla jsem svědky ikdyž jsem mluvila s panem Petelem tak se voda nezavřela. Pokud pan Poduška uznal, že vodu prostě nezastaví kdy jsme čekali na schodech a nevyšel aby šel zastavit přívod. Je pak problém v tom, že hlavní přívody mají být přístupné když se podobná havárka stane. U mého bytu byly uzávěry odevrány, nevím kdo to nařídil ale stalo se tak a byli namontovány až 31.3.. kdy je donesl technik a zmizel. Pak byl povolána jiná havarijní služba,která dala vše dopořádku. Vodu napouštěli ale poškodili hadici od záchoda takže tam stále hledali vodu. Mistra nenapadlo,že se nenapl%nuje zásobník na spláchnutí ale tato voda tekla k Vám. Nebyli jste sami na dně. Rozhodně si nikdo v bytě havárku nepřeje ale mistr,který vás informoval je mi líto nepoznal sám odkud voda teče vzal kýbl a vlil ho pod vanu a pak mi sdělil, že to dělám buď já nebo můj syn. Ten tu měl dívku a pak ji byl doprovázet,je mi to líto ale útoříte na mě opravdu neprávem a naše vina to rozhodně nebyla. Co se týče pana Podušky mám za to, že nedělám žádné problémy a nenapadám ho. Bohužel ale při prosbě aby zavřel vodu s instalaterém bylo zabouchnuto a voda se nezavřela. Vše jak jste popsal jsem řádně provedla zavolala panu Petelemu a pak šla za panem Poduškou voda se nezavřela. Hloubkovou kontrolu měl provést když vše rozkopal že prokopli hadičku u záchodu a tato voda stále stýkala k Vám. Proto ta voda když se mistr stále divil že u záchodu je voda .Vlasová prasklina to nebyla je to dáno soudnímu znalci k posouzení a voda z této trubky vytékala poměrně hodně a když se dal uzávěr a otevřel tak přímo stříkala mám rovněž instalatéry,který to tady konzultovali a byli osprchování proudem vody. Proto jsem běžela i za pani Vaněčkovou, že to vypadá že je to prasklé někde až od nich. Takže pan Kubíček i s policií i mi zde zdemontoval uzávěry a ze studeného stříkala voda. Za tohle může tato firma o které jsem se informovala a má již dosti problémů právě i s vystupováním k lidem. Nejdřív nadávali na Vás a pak když pan Kubíček vleje kyselinu rozleptá, další to tu vše rozkope až do špajzu , byli tady instalatéři a doslova řekli, že je to prasárna a druhá havárka to přesně tak sdělila i panu Petelemu , že záchod je prasárna byl přítomen i Zajíček .Podotýkám, že záchod nefungoval. Do provozu ho dával až nový havarijní technik a vše co bylo potřeba mi zde dělal až po 31.3. takže záchod jsme splachovali kýblem ale zastavil téct vodu ze stoupačky. A pak byl teprve klid. Já jsem si u něj zaplatil ostatní opravy, a to záchod, pračku a ostatní. Praci provedl perfektně ,bez zbytečného rozbytí všeho. Máte právo mít na mě jakýkoliv názor ale vinu nemám . Havárku jsem volala několikrát ,pokud si havárka při pracech nezastaví vodu a ještě do toho naleje kyselinu , takže bylo jednoznačné jak to pan Kubíček osobně vliv že vy budete mít na stropě vodu. Taky se k Vám šel hned podívat co způsobil. Je mi líto ale tady je opravdu tolik činitelů zavinění. Já tomu chtěla předejít. Neodborná firma způsobila totální havárku a zničení dvou bytů. Obracela jsem se o pomoc ,syn z Imperiálu byl nadšený i já poznala ženu, které naprosto důvěřuji tak nám tu víru neberte. Jsou to skvělý lidi se snahou poradit ,vysvětlit . Nezlobte se ale jsem strašně unavená z osočování za které nemůžu.

Zpět na diskuzi