Diskuze

Datum 14.04.2012

Vložil Mirko řezáč

Titulek Vodovodní řád - způsobená škoda

Pí. Skalická pokud si vzpomínám, tak jsem to byl já kdo 28.3. v 22:30 šel za p. Poduškou aby zavřel hlavní uzáver vody, protože nám ze stropu celý večer tekla voda po desítkách litrů i přez to, že vám instalatéří, kteří u vás prováděli opravu upozorňovali abyste do druhého dne nepouštěli vodu, že vytopíte sousedy. V době jejich přítomnosti bylo vše OK, jakmile odjeli voda nám začala proudit ve velkém. P. Poduška mi vyhověl bez problémů, proč s vámi nechce nic mít, bude asi souviset s tím jak jste ho falešně obvinila na policii, že vá u vás doma napadl a s tím jste dokonce vystoupila v TV. Nezlobte se na mne, ale nemohu se u vás podívat na nic z čistě preventivních důvodů, abych nedopadl jako p. Poduška. Dokonce mi toto doporučil i můj právní zástupce.
Pokud si dobře pamatuji, tak jsem to byl já, kdo vás několikrát prosil od 29.3. , abyste nepouštěli žádnou vodu v době oprav, tak jak vás na to upozorňovali i pracovníci, kteří tyto práce u vás prováděli.
Vy jste na nás zvonila pokud vím až 31.3. ve 24 hod (to jsme byli psychycky na dně z toho jak jste nás již od 28.3. neustále vyplavovala), v tu dobu k nám žádná voda neprotékala a tak v tento čas neotvírám a pokud jste chtěla zavřít hlavní uzávěr, tak to jste měla jít za p. Poduškou, nebo p. Petele.
Instalatéři, kteří opravovali u vás odpad přemýšleli, jak je to možné, že u nás neustále po jejich odjezdu ze stropu teče voda. Po opravě odpadů udělali hloubkovou zkoušku zda je oprava v pořádku a několikrát napouštěli a vypouštěli vodu, aby zkontrolovali zda voda neprotéká. Vše bylo v pořádku a byl zkoušce u nás přítomen i jejich mistr. Instalatéři nám nevěřili a tak se po odjezdu vrátili a u nás sledovali zda voda protéká. Instalatéři nemohli uvěřit, že najednou nám ze stropu vytekl kybl vody...... V tu chvili se jejich podezření potvrdilo.
Informoval jsem se u p. Petele, jak doporučujete a bylo mi sděleno, že na hlavní stoupačce u vás byla vlasová prasklina, ze které průběžně kapala voda, nikoli však takové množství, které vytékalo u nás. Všechny ostatní závady již byly na vašem bytovém rozvodu (WC, hadička k WC, odpady).
Každý byt má své vlastní hlavní uzávěry a též uzávěr na přívodu vody k WC, vše se dalo vyřešit otočením uzávěru.

Zpět na diskuzi