Diskuze

Datum 13.04.2012

Vložil Skalická

Titulek Re: Vodovodní řád - způsobená škoda

Vážený pane Řezáč, nejen, že jsem i já Vás prosila aby jste se na místo přišel podívat a žádala jsem zastavení přívodu studené vody při opravách což se nestalo. Omluva samozřejmě patří všem najemníkům pode mnou ale i Śpičkům, neboť jsem si vědoma pokud se zastaví přívod studené vody a mají malé dítě musí být o tom informováni. Firma, která práce prováděla, příod vody nezastavila. Při prosbách aby byl zavřen hlavní uzávěr vody a firma vše řádně opravila kdy jsem jednala s p.Petelem ale měla jsem tady již instalatery jiné, s kterým jsem šla za p.Poduškou a ten nám přibouchl dveře a voda se nezastavila. Bohužel havárka byla na hlavní stoupačce a nebyla zapřičiněna mnou. Při zavolání jiné havarijní služby, se zde účstnil pan Petele i pan Zajíček a zde bylo jasně sděleno, že to nebyla chyba má ale předešlá havárka zprasila/doslova řečeno/ záchod přívod a teklo to právě pod vanu. A dále byla hlavní stoupačka která byla kazová. Škoda,která je způsobená vytopením a u mě zdemolováním bytu až do špajzu a Vás osobně jsem na schodech prosila aby jste se šel na to podívat, nemám záššt a rozhodně jsem Vás nechtěla vytopit. Ale odmítnutím uzavření hlavního uzávěru když voda stékala po stoupačkách hlavním přívodu a plus záchod. Při zavolání druhé havárky tu byl přítomen jak pan Petele tak pan Zajíček, kde jim havarijní technik sdělil, že to nebyla má vina a uvedl, že přívody by měli být vyvedeny z prodejny ven .Pan Poduška mi před instalaterém sdělil, že se mnou nechce nic mít. Čekali jsme na schodech jestli půjde hlavní uzávěr uzavřít nestalo se tak. Žádost jsem dávala několikráte aby se uzavřel uzávěr a řádně se stav opravil. Bohužel tato havarijní služba první si dělala jen výjezdy a probourání celého bytu. Nemám sebemenší zájem někoho vytápět a nechat si demolovat byt nekvalitní firmou. Bohužel při pracech neuzavřeli vodu firma a byli jste tak vytápěni touto firmou aniž bych to mohla jakoliv ovlivnit. Potrubí rozhodně nerozumím a ať máte na mě jakýkoliv názor jako odborníka bych Vás už pro pomoc aby jste nebyli vytopeni okamžitě vpustila i jsem Vám to nabídla, vy jste to odmítl i jakoukoliv komunikaci U vyjádření nového havarijního technika byl i pan Zajíček,který slyšel názor i pan Petele. Vám se samozřejmě omlouvám ale nebyl umožněn zavření hlavního přívodu . Rozhodně tomuhle stavu jsem chtěla předejít a ptala jsem se p.Peteleho na havarijní službu byl mi dán kontakt na tyto instalatéry ,který způsobili danou havarii . A pak odmítnutím zavření hlavního přívodu vody. K tomuto stavu se může vyjádřit jak pan Zajíček,který zde byl osobně a poslouchal co havarijní technik ukázal ale i pan Petele. Bohužel v tomto případě to má chyba nebyla. Bohužel tu bylo více činitelů,rpoč Vám protekla voda . Pokud se stane havárka a já ji nahlásim,považuji že odborníci ohlásí zastavení hlavního přívodu vody. To se tak nestalo.Při požádání zastavení vody to bylo odmítnuto p.Poduškou. Hlavní přívody má v obchodě a neumožnil tak opravu až když přišla jiná havárka. To že můžou prasknout hlavní stoupačky jste přdpovídal i vy. Vše se tu podcenilo. A věřte pane Řezáči , že mě to mrzí co se stalo. ale vinu nemám. Vám ani pani jsem rozhodně ublížit nechtěla. Svoje fota z bytu neumím doložit jako vy po pracech havarijní služby a věřte, že bych si již nikdy tuto firmu nepozvala. A pokud se mám omluvit za vadné stoupačky a špatnou práci havarijní služby za to si ručí firma nikoliv já. Nejsem odborník a proto byla volaná havarka. Hledat chybu budete muset u nich nikoliv u mě. Mrzí mě, že jste chlap a nenašel tolik odvahy ,když jsem Vás prosila ať se jdete nahoru podívat, mohl jít s Vámi kdokoliv ale vy jste to odmítl.

Zpět na diskuzi