Diskuze

Datum 02.04.2012

Vložil arna skalicka

Titulek vodovodní řád

Dne 23. jsem volala havarijní službu, abych nevytopila pana Řezáče, bohužel tuto firmu jsem musela volat několikrát, neboť nedokončili práci a naopak zavinili havárku tak, že voda opravdu tekla k panu Řezáčovi. Četla jsem článek,který zřejmě uveřejnil pan Řezáč, kdy jsem opravdu uhradila sponzorský dar seniorům, stáhla žalobu aby v domě byl klid . Netušila jsem, že tato havárka je bohužel špatná ,k přívodu zastaení vody v večerních hodinách se nedostanu a při zazvonění na pana Řezáče, který je zástupce jednatele ,neumožní zastavit studenou vodu. Tato havárka rozkopala celý byt až do špajzu a tím ukončila své práce.
Když jsem hlásila,že voda teče po stoupačce byla jsem obviněna ze sabotáže. Havarijní služba prostě přijela že jede pro materiál a už nepřijela. Požádala jsem tedy jednatele o zastaení studené vody a zavolala na kompetentní zkušenou haváru. Při pracech jsem do bytu vpustila jak pana Zajíčka tak pana Peteleho již z důvodu,že nemám důvod vytopit sousedy, jenže .Instalateré sám konstatoval, že to není naručené mnou ale daným materiálem a moje zavinění to nebylo. Sami se o tom přesvědčili p.Zajíček, a pan Petele. Vodovodní řád byl řádně opraven ne fušeřinou jak tady prováděla nonstop havarijní služba,která se o další práce nestarala. Víš k tomu dodávat nemusím myslím si, že je lepší se zeptat osobně pana Zahíčka a pana Peteleho, že moje zavinění to nebylo. Hávárku zavinila havarijní služba ,na kterou jsem se obrátila. Jako hlavní pan Kubíček který proleptal kyselinou už rozkopanou koupelnu a zničený záchod odkud tekla pomalu voda. V noci ve dvě hodiny jsme měli i mi vodu až v předsíni na základě hadičky, kde to opravoval p.Kubíček. Mistr však vzal lavor nalil vodu a vlil ji na podlahu a osočil nás. Sám si však nevšiml ,že se nenapouští voda do nádrže ale odtéká pod vanu kde se tvořila u záchodu voda. Měla jsem tady instalatery a tedy i svědky jak se k nám rodina Jíšu zachovala. A poslala mě do blázince. Škoda,že si pan Jíša nepamatuje na skutečnost kdy u mě zvonil,že ho vytápí paní Mašatová a já mu pomohla sehnat p.Mašatu,který věc urovnal a voda se zastavila taky to byla hadička od záchodu, tekla jim přes celou noc. Nikoho soudit rozhodně nebudu ale místo pomoci v domě, kde nás bydlí opravdu jen pár lidí,zbytek jsou převážně podnájemníci. Lidi,který nás napadli slovně ať si své svědomí srovnají. Pomluvy a tímto směrem ubližovat je jednocuchá věc. Nejsem technik a proto volám pohotovostní službu aby se tomu zamezilo, že vše odfláknou, že voda teče dál dolů, je mi nesmírně líto ale dělala jsem pro havárku,kterou způsobili maximum. Zcelá chápu pani Řezáčovou, že můj syn ji tu vadí a nejtaději by nás odstěhovala. Byt jsem řádně koupila a v rámci možností ho dávám dopořádku. Syn se snaží i slušně zdravit. Ale pokuud pan Jíša na něj zaútočí je logické, že syn se ho bojí. Požádala jsem pana Peteleho aby se snažil stav urovnat již kvůli mému synu , jestli naříká při bolestech při cvičení a pani Řezáčová na nás buší netrvá cvičení tak dlouho aby se to nedalo snést. K tomu chci uvést stýkám se s jehovisty ,jsou velmi mírní a chápaví a naopak jsem z jejich strany měla pomoc atslovní. Nikdy neublížili ze strany pani Řezáčové jde zloba a nechci ji ublížit a nemíním zahajovat žádný spor jak si myslí pan Řezáč. Z firmi,která zde nastoupila jsem byla nešťastná i já ale to už sám vysvětlí p.Zajíček a pan Petele. Pan Řezáč měl ke mě přístup,je technik a mohl pomoci aby se tato situace nestala. Omlouvám se všem nájemníkům,kterým jsem způsobila že v neděli netekla voda/studen/ především Špičkům protože vím,že maj malé dítě.Nový instalatér vše zprovoznil Omlouvám se tímto všem nájemníkům ale opravdu to nebyla má chyba ale havarijní služby,který pak vytápěli rodinu Řezáču a zřejmě to šlo i k Zajíčků,. Děkuji za pochopení

Zpět na diskuzi